opravy na pojišťovny

Kalkulace nálkadů na opravu

likvidace pojistných událostí

Ať už jste při havárii poškozeným, nebo budete řešit jakoukoli škodu z havarijního pojištění, obraťte se na nás. Škodu nahlásíme, zajistíme prohlídku vozidla a veškeré náležitosti s pojišťovnou vyřídíme. Vy si přijdete už jen pro opravený vůz. Pokud navíc splníte veškeré podmínky pojišťovny, celková oprava vozidla bude zcela zdarma a to včetně zapůjčení náhradního automobilu! 

S likvidací škod máme mnohaleté zkušenosti, proto případné krácení od pojišťovny bereme na své náklady (neplatí pro sjednanou spoluúčast u havarijního pojištění, připojištění skel a u nesouvisejících škod). Vše vyřizujeme rychle a především s cílem co nejméně zatížit vás, našeho klienta. Veškerou komunikaci s pojišťovnou tak za Vás zajistí náš školený pracovník ať už jde o opravy po haváriích, nebo opravy / výměny čelních skel. 

Rozpočtové a totální škody

Mnoho z Vás se na nás obrací v situaci, kdy si nechají škodu od pojišťovny vyplatit rozpočtem a dostanou málo peněz, za které nejsou schopni opravu ani uskutečnit. Není nic ztraceno! S pojišťovnou vše vyjednáme, váš vůz opravíme a to vše bez Vaší finanční účasti. Stejně tak, pokud pojišťovna rozhodne, že ve Vašem případě jde o totální škodu. I v tomto případě jsme schopni u některých škod dojednat s pojišťovnou podmínky, za kterých bude možno vůz opravit, aniž by Vás to něco stálo. Nechejte zkrátka vše na nás, víme co dělat.

Co jsou kalkulace nákladů na opravy?

Kalkulace ve zkratce znamená výpočet celkové částky potřebné k opravě Vašeho vozidla. Jde o několika stránkový protokol s přehledem všech potřebných náhradních dílů, jejich cen, podrobným rozpisem prací nutných ke zdárné opravě a dalších nákladů. Ke kalkulacím využíváme systém GT Motive, se kterým pracují téměř všechny české i zahraniční pojišťovny a považují ho zároveň za směrodatný.

Proč a kdy je důležité vědět, kolik oprava bude stát?

Největší význam má takovýto výpočet v případě dopravní nehody. Zatím stále platí, že při škodě do 100 000,- Kč není nutné volat k události policii. Odhadnout, zda tuto sumu oprava přesáhne či nikoli, je ale v době moderních vozidel téměř nemožné. S kalkulací tak můžete předejít případným problémům s Vaší pojišťovnou, nebo naopak ušetřit za výjezd hlídky dopravní policie a možnou pokutu.Pro koho jsou kalkulace určeny a jak dlouho výpočet trvá?

Doba kalkulace se odvíjí od velikosti poškození vozidla. Obecně výpočet od zadání do vytištění protokolu zabere cca 20 minut. Výpočty "na míru" pak nabízíme jak soukromým subjektům, tak i firmám, které se zabývají autoopravárenstvím. Kalkulace jsou prováděny vyškoleným pracovníkem naší firmy.