opravy a výměny autoskel

Řešíte poškozené čelní sklo? Zavolejte nám. Pokud navíc tuto situaci řešíte jako pojistnou událost, vše zařídíme za Vás. Jako smluvní partner pojišťoven poškozené sklo Vašeho vozidla nafotíme, vyřídíme veškerou potřebnou dokumentaci pro pojišťovnu a rozbité sklo opravíme nebo vyměníme. V drtivé většině případů je tato oprava / výměna navíc zcela zdarma (v závislosti na pojistné smlouvě).

Oprava - scelení skla

Chytří zákazníci dobře ví, že prasklina nemusí vždy nutně vést ke konvenční výměně celého autoskla. Navíc oproti samotné výměně je oprava poškozeného skla časově minimálně náročná a finančně zlomková. K opravám používáme profesionální německou technologii, se kterou jsme schopni Vám nabídnout doživotní záruku na opravené místo.

Limit plnění připojištění čelního skla

Při uzavírání pojistné smlouvy na připojištění čelního skla je dobré vědět, kolik výměna na Vašem voze bude stát. Předejte tak situacím, kdy máte smlouvu s limitem např. 5 tisíc korun a výměna skla vyjde téměř na dvojnásobnou částku. V tomto, i dalších případech, Vám nabízíme kompletní výpočet ceny za opravu, včetně práce i použitého materiálu. Předem přesně víte, jakou částku bude třeba vynaložit na výměnu čelního skla.

Má význam si sklo pojistit?

Jedním slovem, ANO. Z praxe víme, že poškozené čelní sklo je jednou z nejčastějších pojistných událostí, které evidujeme a za své klienty řešíme. Při průměrné ceně připojištění (cca 900,- Kč ročně) získáte jistotu, že Vaše sklo bude vždy ve skvělé kondici.