...protože jde o Váš vůz.

Kariéra

 

+420 731 174 681

 

Po - Pá 07:00 - 16:00

So, Ne Zavřeno

K Ochozi 1425

Bystřice nad Pernštejnem

Naši partneři

O nás / Naši partneři

Naši partneři

Dlouhodobě spolupracujeme s významnými společnostmi působícími v oblasti našeho podnikání. Díky našim partnerům můžeme našim klientům nabídnout nadstandardní služby.

ZÁŘIVÉAUTO.cz - renovace laků, keramické ochrany a čištění vozidel

Specializujeme se na ošetření vozidel ochrannými keramickými povlaky, nanotechnologií a vosky. Renovujeme laky, pečujeme o interiéry, staráme se o nadšení z Vašeho vozu. Provozujeme také internetový obchod s autokosmetikou.

Auto Kelly - autoservis

Servisní koncept Auto Kelly Autoservis působí na českém trhu od roku 2003. Svým zákazníkům nabízí kvalitní alternativu k autorizovaným autoservisům, bez jakékoli kompromisu v kvalitě dílů či úrovni poskytnutých služeb. V současné době sdružuje více než 200 členů po celé České republice.

Pikatec - aplikační centrum

Nanotechnologie Pikatec Car je nejmodernější ochrana laku, kol a skel vašeho vozu, která je patentována Technickou univerzitou v Liberci. Nanočástice ochrání povrch vozu neviditelným štítem, chrání ho před škrábanci a hloubkovým znečištěním.

Standox - lakovna

Standox je jedním z předních evropských výrobců lakovacích systémů a celosvětově nabízí inovativní a ekologicky kompatibilní systémy. Prvotřídní autolaky a další komponenty pro autolakýrníky, to jsou báze, čiré laky, plniče a ředidla od známě německé společnosti Standox.

Cleantaxx - servisní centrum

Šetrná a účinná renovace DPF filtrů a katalyzátorů konceptem Cleantaxx. Průmyslové čištění provádí čistění všech typů a značek filtrů pevných částic, katalyzátorů,...

Cebia - autorizované pracoviště

Cebia, spol. s r.o., působí na trhu již 25 let a je leaderem  v prověřování původu a historie vozidel. Společnost tak dlouhodobě pomáhá motoristům s bezpečným nákupem ojetých vozidel.

 

Zabýváme se kompletním autoopravárenským servisem vozidel všech světových značek od mechanických oprav, přes karosářské práce až po lakýrnický servis.

Kontaktní Informace

K Ochozi 1425

Bystřice nad Pernštejnem

593 01

+ 420 731 174 681

autotrio@email.cz

Po - Pá 07:00 - 16:00

© Copyright 1993-2021. All Rights Reserved. By Autotrio Vícha s.r.o.